Menu
Your Cart

Privacy Policy

Privacy Policy

Privātuma politika un noteikumi

Pircēju sniegtie personas dati tiek apstrādāti, ievērojot normatīvos aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību. Apstrādājot un glabājot Pircēju personas datus, Pārdevējs izmanto organizatoriskus un tehniskus līdzekļus, lai aizsargātu personas datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Vairāk informācijas tālāk:

Kontaktinformācija: SIA “Arlat Grupa”, Reģ.Nr. 50003386081; Juridiska adrese: Rīga, Liepājas 19, LV-1002, tālrunis:+371 26737389, elektroniskā pasta adrese: zalaisdarzs1@gmail.com.

SIA “Arlat Grupa” apņemas aizsargāt un cienīt jūsu privātumu. Lūdzu, rūpīgi iepazīstieties ar šo paziņojumu par privātumu, lai jūs zinātu, kāpēc un kā mēs vācam jūsu datus un kā mēs tos izmantosim.


SIA “Arlat Grupa” privātuma paziņojums 

Pēdējais atjauninājums: 2021. gada 11. novembrī

Šajā privātuma paziņojumā aprakstīts, kā SIA “Arlat Grupa” – vāc, lieto, aizsargā un kopīgo savu klientu personisko informāciju. Klienti ietver tos, kuri apmeklē mūsu restorānus, lieto mūsu tīmekļa vietnes un mobilās lietojumprogrammas, kā arī mijiedarbojas ar mums citādi. 

Šeit ir aprakstīts, kā SIA “ Arlat Grupa” ievāc, lieto un aizsargā klientu informāciju, kā arī dalās ar to. Par jūsu personiskās Latvijas Republikā ievāktās informācijas datu apstrādi atbild SIA “Arlat Grupa”.

Mūsu vāktā informācija

Mēs varam vākt personisku informāciju par jums, kad apmeklējat mūsu restorānus, lietojat mūsu tīmekļa vietnes vai mobilās lietojumprogrammas (“tiešsaistes pakalpojumi”) un mijiedarbojaties ar mums citādi. Informācija, ko vācam, iedalāma trijās kategorijās: (a) informācija, kuru sniedzat jūs; (b) informācija, ko vācam ar automatizētām metodēm, un (c) informācija, ko vācam no citiem avotiem. 

Kopumā jūsu personiskās informācijas sniegšana ir brīvprātīga. Tomēr ir iespējamas situācijas, kurās jūsu personiskās informācijas sniegšana ir nepieciešama pakalpojumu nodrošināšanai vai to pieprasa likums. Lūdzu, ievērojiet, ka atsevišķos gadījumos mēs, iespējams, nevarēsim jums sniegt pakalpojumus, ja nebūsim saņēmuši no jums informāciju. Mēs jums ziņosim, ja jums būs nepieciešams sniegt savu personisko informāciju.

Mēs varam apvienot jūsu sniegto informāciju ar to informāciju, kas vākta ar automatizētām metodēm, kā arī ar informāciju, ko saņemam no citiem avotiem.

Mēs vācam jūsu sniegto informāciju.

Atkarībā no tā, kā jūs mijiedarbojaties ar mums, jūs varētu mums sniegt šādu informāciju:

 • personiski dati, tādi kā jūsu vārds, pasta un e-pasta adreses, tālruņa numurs, informācija par dzimšanas datumu un cita kontaktinformācija, kad reģistrējaties mūsu tiešsaistes pakalpojumu saņemšanas nolūkā, piesakāties Wi-Fi sistēmā, piedalāties kādā no mūsu konkursiem vai sazināties ar mums pa tālruni vai ar mūsu tiešsaistes pakalpojumu starpniecību;

 • transakciju informācija, tostarp informācija par jūsu pirktajiem produktiem, cenām, maksājuma metodi un maksājuma datiem;

 • konta informācija, tāda kā jūsu lietotājvārds vai parole (vai kas cits, kas jūs identificē), ko lietojat, lai piekļūtu mūsu tiešsaistes pakalpojumiem vai lai iegādātos vai lietotu mūsu produktus un pakalpojumus; 

 • profila informācija, tostarp produkti un pakalpojumi, kas jums patīk, vai laiks, kad vislabprātāk mūs apmeklējat; un

 • cita personiska informācija, ko izvēlaties mums sniegt, kad mijiedarbojaties ar mums.


Mēs vācam informāciju ar automatizētām metodēm.

Mēs varam izmantot automatizētu tehnoloģiju, lai vāktu informāciju no jūsu datorsistēmas vai mobilās ierīces, kad apmeklējat mūsu restorānus, lietojat mūsu tiešsaistes pakalpojumus vai restorānā esošo tehnoloģiju. Automatizētā tehnoloģija var ietvert sīkfailus, lokālus kopīgotus objektus un tīmekļa bāksignālus.

Mēs varam vākt informāciju par jūsu:

 • interneta protokola (IP) adresi; 

 • datumu un laiku, kad notikusi piekļuve mūsu tiešsaistes pakalpojumiem vai restorānā esošajām tehnoloģijām; mūsu tiešsaistes pakalpojumu lietošanas laikā izgūtā faila nosaukumu un vietrādi URL;

 • datora vai mobilās ierīces operētājsistēmu un pārlūkprogrammas veidu;

 • mobilās ierīces veidu un tās iestatījumiem;

 • unikālo ierīces identifikatoru (UDID) vai jūsu mobilās ierīces mobilā aprīkojuma identifikatoru (MEID);

 • ierīces un komponentu sēriju numuriem;

 • reklāmas identifikatoriem (piemēram, IDFA un IFA) vai līdzīgiem identifikatoriem; 

 • atsauces tīmekļa vietni (vietni, kas novirzījusi jūs uz mūsu vietni) vai lietojumprogrammu;

 • aktivitāti saistībā ar to, kā jūs lietojat mūsu tiešsaistes pakalpojumus, piemēram, kādas lapas jūs apmeklējat mūsu vietnēs vai mūsu mobilajās lietojumprogrammās. 


Mūsu tiešsaistes pakalpojumi un restorānos esošā tehnoloģija var vākt informāciju par jūsu mobilās ierīces vai datora precīzo atrašanās vietu, izmantojot ģeolokāciju un tādu tehnoloģiju kā GPS, Wi-Fi, Bluetooth vai mobilo sakaru torņa tuvumu. Vairuma mobilo ierīču un datorsistēmu gadījumā jūs varat atsaukt savu atļauju mums vākt šo informāciju, izmantojot ierīces vai tīmekļa pārlūka iestatījumus. Ja jums ir kādi jautājumi par to, kā nepieļaut, lai mēs vāktu precīzu informāciju par jūsu atrašanās vietu, iesakām jums sazināties ar savu mobilās ierīces pakalpojumu sniedzēju, ierīces ražotāju vai savu tīmekļa pārlūka nodrošinātāju. Daži tiešsaistes pakalpojumi un restorānos esošā tehnoloģija var pienācīgi nedarboties bez informācijas par jūsu atrašanās vietu. Ja vēlaties, lai mēs dzēstu savākto informāciju, kas varētu identificēt jūsu atrašanās vietu, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot tālāk norādīto adresi, tālruņa numuru vai e-pasta adresi. Saskaņā ar likumu mums var būt nepieciešams noteiktu informāciju saglabāt.

Mēs vācam informāciju no citiem avotiem.

Mēs varam vākt informāciju par jums no citiem uzņēmumiem un organizācijām, tostarp publiskām datu-bāzēm, sociālo plašsaziņas līdzekļu platformām vai trešās puses partneriem, piemēram, analīzes vai mārketinga nodrošinātājiem. Mēs varam vākt arī to informāciju, kas ir publiski pieejama. Piemēram, mēs varam vākt par jums informāciju, kad mijiedarbojaties ar mums ar sociālo plašsaziņas līdzekļu starpniecību. Mēs varam arī vākt paziņojumus, kas mums vai par mums sniegti sociālajos plašsaziņas līdzekļos. 

Mēs varam apvienot informāciju, ko sniedzat mums, ar informāciju, kas vākta, izmantojot automatizētas metodes, un informāciju, ko mēs saņemam no citiem avotiem.

Kad apmeklēsiet mūsu vietni pirmo reizi, mēs lūgsim jums apstiprināt sīkdatņu izmantošanu atbilstoši šī paziņojuma noteikumiem.

Sīkfails (cokies) ir neliels teksta fails (parasti skaitļi un burti), kas tiek ielādēts galaierīcē (piem., jūsu datorā vai viedtālrunī), kad jūs (vai kāds cits) piekļūst tīmekļa vietnei, izmantojot šo ierīci. Pēc tam sīkfaili katrā secīgajā apmeklējumā tiek nosūtīti atpakaļ uz sākotnējo tīmekļa vietni, un tie ir noderīgi, jo sniedz iespēju tīmekļa vietnei atpazīt lietotāja ierīci un saglabāt kādu informāciju par jūsu preferencēm vai iepriekšējām darbībām.

Daži sīkfaili ir nepieciešami tikai un vienīgi tādā nolūkā, lai veiktu saziņas pārsūtīšanu elektronisko sakaru tīklā; citi var būt nepieciešami, lai sniegtu pakalpojumu internetā, un tādā gadījumā tie ir jālieto. 

Vēl citi sīkfaili var būt vēlami, lai pilnveidotu jūsu pieredzi, un tādā gadījumā mēs lūdzam jūsu atļauju tos lietot. 

Kā jāmaina sīkfailu iestatījumi?

Lai uzzinātu vairāk par sīkfailiem, tostarp par to, kā noskaidrot, kādi sīkfaili ir iestatīti un kā tos pārvaldīt un dzēst, apmeklējiet vietni www.aboutcookies.org vai www.allaboutcookies.org.

Kā mēs lietojam savākto informāciju

 • Mēs varam lietot savākto informāciju tālāk norādītajos veidos.


  Lai sniegtu jums savus pakalpojumus un noslēgtu ar jums līgumu: 

 • īstenotu jūsu pieprasījumus, izpildītu pasūtījumus un apstrādātu maksājumus par mūsu produktiem un pakalpojumiem;

 • sazinātos ar jums par jūsu pasūtījumiem, pirkumiem vai norēķiniem ar mums, pieprasījumiem, jautājumiem un komentāriem;

 • sniegtu jums tiešsaistes pakalpojumus (tostarp mūsu tīmekļa vietnes vai mobilās lietojumprogrammas);

 • sniegtu klientu atbalstu, tostarp izskatītu neskaidrības par mūsu pakalpojumiem.


Lai jums reklamētu un uzlabotu mūsu pakalpojumus un saistībā ar citām tālāk norādītajām papildu likumīgām darījumdarbības interesēm:

 • pastāstītu jums par mūsu produktiem un pakalpojumiem, konkursiem, piedāvājumiem, akcijām vai īpašiem pasākumiem, kas, mūsuprāt, varētu jūs interesēt;

 • pastāstītu jums par mūsu biznesa partneru produktiem un pakalpojumiem; 

 • personalizētu jūsu pieredzi mūsu restorānos un mūsu tiešsaistes pakalpojumos, 

 • vadītu savu darījumdarbību, ieskaitot jaunu produktu un pakalpojumu izstrādi, veiktu patērētāju aptaujas un izvērtētu savas tirdzniecības, mārketinga un reklāmas lietderību; 

 • izmantotu analīzes un profilēšanas tehnoloģijas, lai personalizētu jūsu pieredzi, nodrošinātu saturu (tostarp reklāmas) atbilstoši jūsu interesēm un tam, kā jūs lietojat  mūsu tiešsaistes pakalpojumus vai sagatavotās tehnoloģijas, vadītu mūsu darījumdarbību, palīdzētu diagnosticēt tehnikas un pakalpojumu problēmas, administrētu mūsu tiešsaistes pakalpojumus un sagatavotās tehnoloģijas, identificētu mūsu tiešsaistes pakalpojumu lietotājus, identificētu ierīci krāpšanas novēršanas nolūkos, vāktu demogrāfisku informāciju par mūsu klientiem un noteiktu mūsu pakalpojumu lietošanas paradumus;

 • uzturētu, pārvaldītu un pilnveidotu savus produktus, piedāvājumus, akcijas un tiešsaistes pakalpojumus, kā arī citu tehnoloģiju;

 • nodrošinātu mūsu tīklu un sistēmu drošību.


Lai ievērotu piemērojamos tiesību aktus:

 • aizsargātos pret, identificētu un novērstu krāpšanu un citus nodarījumus, prasības un citas saistības;

 • ievērotu likumīgas saistības un mūsu politiku;

 • izvirzītu, izpildītu vai aizstāvētu likumīgas prasības; un

 • uzraudzītu atbilstību un ziņotu par atbilstības problēmām.


Ar jūsu piekrišanu (kur to prasa piemērojamie tiesību akti) mēs drīkstam lietot savākto informāciju tālāk norādītajiem mērķiem:

 • lai sūtītu jums e-pastus vai īsziņas par mūsu produktiem un pakalpojumiem, konkursiem, piedāvājumiem, pārdošanas veicināšanas pasākumiem vai īpašiem pasākumiem, kas, mūsuprāt, varētu būt jums interesanti;

 • lai sūtītu jums e-pastus vai īsziņas par mūsu darījumu partneru produktiem un pakalpojumiem;

 • sniegt ar atrašanās vietu saistītus pakalpojumus; 

 • sniegt tiešsaistes pakalpojumus bērniem (ja ir saņemta vecāku piekrišana);

 • izvietot sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas;

 • sniegt jums tiešsaistes pakalpojumus, tostarp mūsu tīmekļa vietnes vai mobilās lietojumprogrammas.


Mēs varam lietot par jums savākto informāciju citos veidos, par kuriem mēs jums pastāstīsim brīdī, kad šādu informāciju vāksim, vai kuras vākšanas nolūkā lūgsim jūsu atļauju.

Informācijas drošība

Mēs esam apņēmušies veikt atbilstošus pasākumus, kas paredzēti, lai uzturētu jūsu personiskās informācijas drošību. Mūsu tehniskās, administratīvās un fiziskās procedūras ir izstrādātas tā, lai aizsargātu personisko informāciju pret netīšu, nelikumīgu vai neatļautu zudumu, piekļuvi, izpaušanu, lietojumu, grozīšanu vai iznīcināšanu. Lai gan mēs pieliekam visas pūles, lai aizsargātu savas informācijas sistēmas, nevienu tīmekļa vietni, mobilo lietojumprogrammu, datorsistēmu vai informācijas pārsūtīšanu internetā vai kādā citā publiskā tīklā nevar garantēt kā 100% drošu.

Izmaiņas mūsu privātuma paziņojumā

Šis privātuma paziņojums ir spēkā kopš datuma, kāds norādīts paziņojuma augšā. Mēs varam laiku pa laikam mainīt šo privātuma paziņojumu. Ja tā tiks darīts, mēs publicēsim pārstrādāto versiju šeit un mainīsim “pēdējā atjauninājuma datumu” (datums, no kura paziņojums ir spēkā) paziņojuma sākumā. Lai pārzinātu jaunāko paziņojuma versiju, jums šeit jāieskatās regulāri.We use cookies on our website. By visiting our site you agree to our Privacy Policy.